shapka.jpg

  

 

Двери входные "Mul-T-Lock"

1 2 3 4 5 6 7 8

Серія STANDART модель G850

Сталеві двері протиударні вхідні, об’єднавши у собі найновіші технічні вдосконалення, на сьогодні є найкращою системою безпеки для приватних помешкань та комерційних входів.
Конструкція посилена 4-спрямованим замком та трьома додатковими механізмами М12 GLADIATOR®.

Структура: Полотнище дверей завтовшки 50 мм, з фальцем Із трьох боків, товщина листової гальванізованої сталі – 1,25 мм, посилені п’ятьма 2 мм ребрами жорсткості. Має три регульовані завіси і два антизрізи (гакоподібні GLADIATOR®). Звукоізоляція 33 дБ. Двері з ПВХ покриттям з імітацією різних сортів дерева (25 варіантів). По периметру полотнища проходить
гумовий ущільнювач. Інсерт (нижня частина дверей) має механізм для більш щільного прилягання дверей до порога. Рама спеціального профілю зі сталі завтовшки 1,5 мм, коричневого кольору, розбірна, бетонується в дверний проріз.

Комплектація дверей:

Замок М265 — 4-спрямованого замикання, який має чотири основні загартовані ригелі діаметром 10 мм, що виходять із дверей на 19 мм, та заскочку. Замок захищений з обох боків сталевими накладками, які перешкоджають вирізанню та видавлюванню його

  • Циліндр MUL-T-LOCK® INTERACTIVE®, CLASSIC®, INTEGRATOR®, 7X7®, або ABLOY® Protec ® на вибір покупця. Циліндр захищений з обох боків сталевими протекторами, які перешкоджають вирізанню та видавлюванню його.
  • Захисна фурнітура MUL-T-LOCK® або ROSTEX® в усіх можливих обробках на вибір покупця.
  • Завіси захищені від знімання спеціальними штифтовими шурупами. Крім того, завіси можна регулювати, щоб досягти повного прилягання дверей до рами.
  • Три додаткові механізми M12G у формі гачка GLADIATOR®.
  • Два антизрізи у формі гачків GLADIATOR®.
  • Сталева рама
  • Панорамне вічко
  • Захисний пакет

Подвійні двері складаються з двох дверей потрібного розміру.

Вага дверей: стандартне дверне полотнище вагою близько 50 кг.

Двері додатково оздоблюються різноманітними видами декору

В Україні двері сертифіковано за стандартом УкрСЕПРО та в Ізраїлі за міжнародним стандартом ISO 9001, що підтверджено сертифікатом інституту SII.
Для захисту від підробок збоку у верхній частині полотнища є фірмове тавро та голограма з торця біля верхньої петлі.


M265

M12G

Антизріз

Завіса