shapka.jpg

  

 

Двери входные "Mul-T-Lock"

1 2 3 4 5 6 7 8

Серія STANDART модель G710

Сталеві двері протиударні вхідні, об’єднавши у собі найновіші технічні вдосконалення, на сьогодні є найкращою системою безпеки для приватних помешкань та комерційних входів. Конструкція посилена 4-спрямованим замком та додатковим нижнім механізмом М12 GLADIATOR®

Структура: Полотнище дверей завтовшки 50 мм, із фальцем з трьох боків, товщина листової гальванізованої сталі – 1,25 мм, посилене п’ятьма 2 мм ребрами жорсткості. Має три регульовані завіси. Звукоізоляція 33 дБ. Двері з ПВХ покриттям з імітацією різних сортів дерева (25 варіантів). По периметру полотнища проходить гумовий ущільнювач. Інсерт (нижня частина дверей) має механізм для більш щільного прилягання дверей до порога. Рама спеціального профілю зі сталі завтовшки 1,5 мм, коричневого кольору, розбірна, бетонується в дверний проріз.

 

 

 


 

Комплектація дверей:

  • Замок М265 — 4-спрямованого замикання, який має чотири основні загартовані ригелі діаметром 10 мм, що виходять із дверей на 19 мм, та заскочку. Замок захищений з обох боків сталевими накладками, які перешкоджають вирізанню та видавлюванню його.
  • Циліндр MUL-T-LOCK® INTERACTIVE®, CLASSIC®, INTEGRATOR®, 7X7®, або ABLOY® Protec ® на вибір покупця. Циліндр захищений з обох сторін сталевими протекторами, які перешкоджають його вирізанню та видавлюванню.
  • Захисна фурнітура MUL-T-LOCK® або ROSTEX® в усіх можливих обробках на вибір покупця.
  • Завіси захищені від знімання спеціальними штифтовими шурупами. Крім того, завіси можна регулювати, щоб досягти повного прилягання дверей до рами.
  • Нижній додатковий механізм M12G у формі гачка GLADIATOR®.
  • Сталева рама.
  • Панорамне вічко.
  • Захисний пакет.

Подвійні двері складаються з двох дверей необхідного розміру.

Вага дверей: стандартне дверне полотнище вагою близько 60 кг.

Двері додатково оздоблюються різноманітними видами декору.

В Україні двері сертифіковано за стандартом УкрСЕПРО та в Ізраїлі за міжнародним стандартом ISO 9001, що підтверджено сертифікатом інституту SII.
Для захисту від підробок збоку у верхній частині полотнища є фірмове тавро та голограма з торця біля верхньої петлі.


M265

M12G

Ригель боковый

Завіса