shapka.jpg

  

 

Інтерв'ю для журналу "Замки і ключі"

Магазин «Новосел»
директор магазину "Новосел"

директор магазину "Новосел"

Розкажіть, будь ласка, про створення та діяльність магазину.

- Магазин «Новосел» було відкрито у 2004 році. Основними напрямками роботи магазину є продаж вхідних та міжкімнатних дверей, дверної та зломостійкої фурнітури до них провідних світових виробників, а також надання усіх супутніх послуг - від консультації і виміру до установки і подальшого сервісного супроводу.

- У чому конкурентні переваги Вашого магазину?

- На основі більш ніж 10-річного досвіду роботи, ми сформували широкий асортимент надійної і якісної продукції, а саме: вхідних дверей, захисної фурнітури до вхідних дверей, міжкімнатних дверей і комплектуючих до них провідних українських і світових виробників.

Слід відзначити той факт, що з кожним клієнтом ми працюємо індивідуально, пропонуємо масу різних варіантів, виходячи з його потреб та побажань. Ми не ділимо свою клієнтську базу на рівні, так як кожен клієнт для нас - це VIP-клієнт, чиє бажання - закон! Ми розуміємо, що найкраща реклама - позитивний відгук нашого замовника.

Саме цим принципом ми і керуємося. Тому надання повної консультації та рекомендацій по комплектації замовлення зломостійкою фурнітурою і елементами посилення вхідних дверей - речі самі собою зрозумілі.

До конкурентних переваг віднесу і наявність повного спектра супутніх послуг: від виміру до установки готових дверей і їх подальшого сервісного обслуговування.

- Коли почалося Ваше співробітництво з «СПВ Компані Лтд.»?

- Співпраця розпочалася у 2005 році і успішно триває по сьогоднішній день.

- Як Ви вважаєте, у чому основна перевага замкової продукції від MUL-T-LOCK® і ABLOY®?

- Ми пропонуємо комплектацію наших вхідних дверей замковою продукцією ABLOY® і MUL-T-LOCK®, так як за роки роботи з нею переконалися у найвищому рівні секретності, що вкрай важливо в наш неспокійний час, особливо з урахуванням того, що кількість квартирних крадіжок в Україні і особливо у Києві стабільно зростає в останні роки.

Зайве говорити про високу якість MUL-T-LOCK® і ABLOY®, бо всесвітня популярність і мільйони задоволених клієнтів є найкращим підтвердженням її переваг. Широкий асортимент продукції дозволяє виконати вимоги і задовольнити найвимогливішого покупця.

Також відзначу високу точність і технологічність виготовлення, можливості перепрограмування, що в сукупності робить її надзвичайно стійкою до злому, висвердлювання, бампінгу або відкриття відмичками.

Важливим є і наявність розвиненої системи сервісного обслуговування замкової продукції.

Важливо, що продукція MUL-T-LOCK® і ABLOY® відповідає усім існуючим вимогам до продукції безпеки і має відповідні сертифікати якості.

Безпека і надійність - це якості, підтверджені роками і виключно позитивними відгуками наших покупців.

Це лише неповний перелік переваг продукції MUL-T-LOCK® і ABLOY®, що робить її в прямому сенсі слова неприступною для зловмисників і бажаною для наших клієнтів.

- Який захист Ви порадили б встановлювати на вхідні двері і як покупцеві обрати якісні вхідні двері?

- Надзвичайно «об'ємне» запитання. По-перше, потрібно розуміти, що сам конструктив вхідних дверей повинен відповідати певним вимогам, що відповідають критеріям поняття «захист», але у будь-якому випадку, я вважаю, що у дверях необхідні такі елементи безпеки, як: «антизрізи» з боку петель, захист циліндра броньованою накладкою, бажано врізною, захист механізму сувальдного замка марганцовистою пластиною, ну і, звичайно ж, комплектація циліндрами MUL-T-LOCK® серії Interactive+, МТ5 або ABLOY® серії Protec2, Novel.

На мій погляд, найкращим рішенням на даний момент для наших клієнтів в плані надійності і захищеності від зламу є застосування комплекту, що включає замки MUL-T-LOCK® та Serrature (CR Dual MRX,CR 7051 MRX, CR 7001 MRX) у поєднанні з замковими циліндрами MUL-T-LOCK® Interactive+ або ABLOY®Protec2 / Protec.

- В інтернеті досить багато роликів про те, як «народні умільці» розкривають замки за лічені хвилини. Як ставитися до подібного відеоматеріалу?

- 15-20% матеріалу такого роду сприймаю з інтересом і з користю для себе. А в основному ж вважаю «професіоналізм» такого роду просто некрасивою конкуренцією осіб, які просувають свій сегмент продукції або просто шарлатанством. Адже в більшості випадків перед тим, як викласти ролік в Інтернет, механізм, що «відкривають», неодноразово розбирається, вивчається, підбираються необхідні інструменти для відкриття тільки після всієї цієї «метушні» на простори інтернету вкидається чергова «сенсація». До того ж досить часто відкривають зовсім не те, що декларують.

- Зараз модно популяризувати сигналізації. Що Ви думаєте про такий спосіб захисту?

- Основна маса наших клієнтів віддає перевагу такому способу захисту, як установка високоякісних замків, перш за все MUL-T-LOCK®, ABLOY®, Serratura, Dom Diamant. Як показує практика,ця замкова продукція  відмінно себе зарекомендувала не тільки на українському, а й, перш за все, на світовому ринку, тому у наших клієнтів немає приводу для занепокоєння щодо захисту свого майна. Тому, мабуть, і кількість клієнтів, які додатково встановлюють ще й сигналізацію, невелика.

- Поділіться якимось цікавим випадком з професійного життя локсмайстра.

- Близько року тому клієнт з нещодавно побудованого великого житлового комплексу замовив вхідні двері, вказавши свою нову адресу. Як відомо, у новобудовах у багатьох квартирах ведеться ремонт. І коли наші фахівці виїхали на установку замовлених  дверей за вказаною адресою, замовника на місці не виявилося, а присутні у квартирі будівельники дали ствердну відповідь щодо того, чи правильна це адреса і чи потрібно встановлювати нові вхідні двері. Установка нових дверей - достатньо гучне заняття, оскільки потрібно свердлити отвори під анкери. На шум з'явився консьєрж житлового комплексу, який, у свою чергу, викликав співробітників ОСББ. Ті, не довго думаючи, викликали усіх мешканців з сходової клітки, з якими вдалося зв'язатися. Коли ж приїхали усі мешканці, виявилося, що наш клієнт, мабуть від щастя, переплутав адресу своєї нової квартири, і двері були встановлені його сусідові! Більш того, виявилося, що сусід не був проти нових дверей і з задоволенням оплатив свої нові двері! Після установки наші фахівці повторно поїхали на склад, завантажили нові двері і встановили їх вже «правильному» замовнику. Ну а подивившись на своїх сусідів і їх нові двері, оцінивши якість, надійність і рівень захищеності, ще 2 сусіда замовили і встановили собі аналогічні двері!