shapka.jpg


Колектив магазину «Новосел» з 2004 року сформував найбільш якісний асортимент продукції, а саме - вхідні двері і захисна дверна фурнітура кращих вітчизняних і європейських виробників та супутні професійні послуги. 

Знайти цікаву для Вас інформацію можна в розділі меню з лівого боку сайту або ж натиснувши на відповідний логотип під цим текстом. 

Купити вхідні двері в Києві зараз можна буквально «на кожному кроці», але купити саме якісні вхідні двері (заводські, сертифіковані) укомплектовані замками та циліндровими механізмами Європейського виробництва, а також ознайомитися зі зразками продукції та отримати консультацію фахівця ви зможете в нашому магазині. 

Відштовхуючись від вимог ринку і попиту більшості покупців, з 2015 року ми вирішили змінити концепцію продажів і надання послуг нашим магазином. 

По-перше, в роздрібному і оптовому асортименті вхідних дверей, що продаються в нашому магазині, ми залишили тільки якісні вхідні двері (заводські, сертифіковані). Нехай цей крок трохи скоротив асортимент вхідних дверей в нашому магазині, але ми знаємо, що продаємо і встановлюємо (під гарантійні зобов'язання) вироби, за які нам не доведеться «червоніти» і вислуховувати претензії і рекламації. 

Ми повністю виключили з асортименту нашого салону-магазину вхідні двері, виготовлені з металу товщиною менше 1,5 мм, конструктив яких не може гарантувати покупцеві не тільки захист його житла, але і їх нормальне функціонування і подальшу їх експлуатацію. Адже ні для кого не секрет, що багато «горе-виробників» вказуючи в паспортах на виріб (якщо такі є) товщину металу 1,5-1,8 мм, насправді використовують метал товщиною 0,8-1,2 мм, збільшуючи його товщину за рахунок фарби або ж взагалі загинаючи торці. Уважному покупцеві варто лише уважно придивитися, щоб визначити візуально його реальну товщину.

По-друге, так як чималий відсоток новобудов Києва спочатку від забудовника комплектують квартири вхідними дверима з непоганими характеристиками (товщина металу, геометрія зварювання конструкції, утеплення та оздоблення), АЛЕ з замками та циліндровими механізмами бюджетного сегмента (а значить такими, що  легко відкрити і ненадійними в експлуатації ) - ми зробили акцент на продаж і комплектацію, як наших вхідних дверей, так і дверей замовників, із замками і циліндровими механізмами відомих європейських брендів, відомими не тільки своєю якістю, але і високими характеристиками зламостійкості (що досить актуально на сьогоднішній день). 

Якщо ви приймете рішення купити вхідні двері в Києві або замінити замки (циліндри, броненакладки тощо) на старі двері- наші фахівці допоможуть вам підібрати і нададуть повну інформацію по потрібний вам асортимент, а сервіс-майстри проведуть професійний монтаж. 

По-третє, ми розширили асортимент якісної супутньої продукції-сигналізації, сигналізації зі зворотним зв'язком і оповіщенням, відеодомофони і відевічко, замки невидимки з дистанційним управлінням та ін.

Будемо раді бачити Вас в числі наших замовників!Новый мир. Новосел НARD
Новий Світ. Новосел НARD

Новий Світ

Прем'єр

ЦИЛИНДРЫ MUL-T-LOCK

 


 

Сейфы ПаритетСлід відзначити той факт, що з кожним клієнтом ми працюємо індивідуально, пропонуємо масу різних варіантів, виходячи з ваших потреб і побажань. Ми не ділимо свою клієнтську базу на рівні, оскільки кожен клієнт для нас - це VIP-клієнт, чиє бажання - закон! Ми розуміємо, що найкраща реклама - позитивний відгук нашого замовника. Саме цим принципом ми і керуємося.

Звернувшись в магазин «Новосел», Ви отримаєте кваліфіковану консультацію, професійний замір, надійну доставку і якісну установку обраних Вами виробів! 

Будемо раді бачити Вас в числі наших замовників і партнерів!
Ми пропонуємо найкраще!