shapka.jpg

  

 

Двери входные "Mul-T-Lock"

1 2 3 4 5 6 7 8

Серія SPESIAL BALLISTIC модель M 769

Сталеві куленепробивні двері – це двері підвищеної стійкості, котрі забезпечують захист від злому, а також захист від стрільби із зброї армійського типу.

Структура: Полотнище дверей завтовшки 50 мм, з фальцем з трьох боків, товщина листової гальванізованої сталі – 1,25 мм. Для посилення полотна дверей між листами розміщені горизонтальні стальні бруси. Між листами також вмонтовано куленепробивну плату броні товщиною 6 мм із спеціального металу, що має підтвердження американського стандарту VL 752 4-го рівня та європейського DIN 52290 частина 2 з використанням АК 47.

Мають три завіси, що регулюються. Звукоізоляція 33 дБ. По периметру полотнища проходить гумовий ущільнювач. Інсерт (нижня частина дверей) має механізм для більш щільного прилягання дверей до порога. Рама спеціального профіля зі сталі завтовшки 1,5 мм. Двері пройшли випробування на панцеростійкість згідно українських та європейських стандартів. Згідно протоколу випробувань № 761/2007 від 25.06.2007 виданого лабораторією науково інженерного центру випробувань та матеріалів захисту
двері відповідають найвищим класам стійкості.

Комплектація дверей:

  • Замок М265 – 4-спрямованого замикання, має чотири основних загартовані ригелі діаметром 10 мм, що виходять із дверей на 19 мм та заскочку. Замок захищений з обох боків сталевими накладками, які перешкоджають вирізанню та видавлюванню його.
  • Циліндр MUL-T-LOCK® INTERACTIVE®, CLASSIC®, INTEGRATOR®, 7X7®, або ABLOY® Protec ® на вибір покупця. Циліндр захищений з обох боків сталевими протекторами, які перешкоджають вирізанню та видавлюванню його.
  • Захисна фурнітура MUL-T-LOCK® або ROSTEX® в усіх можливих обробках на вибір покупця.
  • Завіси захищені від знімання спеціальними штіфтовими шурупами.
    Крім того, завіси можна регулювати, щоб досягти щільного прилягання дверей до рами.
  • Додатковий механізм М12.
  • Сталева рама
  • Захисний пакет

Подвійні двері складаються з двох дверей необхідного розміру.

Вага дверей: стандартне дверне полотнище вагою близько 130 кг.

Двері додатково оздоблюються різноманітними видами декору

В Україні двері сертифіковано за стандартом УкрСЕПРО та в Ізраїлі за міжнародним стандартом ISO 9001, що підтверджено сертифікатом інституту SII.
Для захисту від підробок збоку у верхній частині полотнища є фірмове тавро та голограма з торця біля верхньої петлі.


M265

M12G

Ригель боковый

Завіса